[huge_it_slider id='1']

Vítejte

Na poloviční cestě mezi jihomoravskými městy Brno a Kyjov, v malebném údolí Ždánického lesa, v blízkosti moravskoslovenských hranic, leží městečko Dambořice. I když je malé rozlohou a počtem obyvatel, je velmi významné v dodržování svých lidových a kulturních zvyků a tradic. V tomto prostředí působí od roku 1925 krojovaná dechová hudba DAMBOŘANKA.

Více o nás

DVD – „90 let“

Vážení a milí přátelé,

dovolujeme si Vás informovat a nabídnout Vám naše DVD, které jsem vydali k výročí naší slovácké krojované dechové hudby Dambořanka. DVD jsme pojmenovali jednoduše a výstižně „90 let“.

Na DVD naleznete skladby M. R. Procházky, výborného současného hudebního skladatele a člena Kumpánových muzikantů, který spolu s našimi zpěváky vytvořil velice krásné písničky o lásce, štěstí a především o životě lidí v našem slováckém kraji. Objednávejte na e-mailu: damboranka@damboranka.cz popřípadě kontaktujete pana kapelníka Jaroslava Bukovského na tel. čísle +420 728 711 542.

Cena DVD je 200Kč + poštovné a balné.

Za celou kapelu a všechny, kteří se podíleli na realizaci tohoto projektu, Vám přejeme příjemnou zábavu a mnoho radosti z tohoto DVD!

Vaše Dambořanka

https://www.youtube.com/watch?v=eKILNzn24us