[huge_it_slider id='1']

Vítejte

Na poloviční cestě mezi jihomoravskými městy Brno a Kyjov, v malebném údolí Ždánického lesa, v blízkosti moravskoslovenských hranic, leží městečko Dambořice. I když je malé rozlohou a počtem obyvatel, je velmi významné v dodržování svých lidových a kulturních zvyků a tradic. V tomto prostředí působí od roku 1925 krojovaná dechová hudba DAMBOŘANKA.

Více o nás

Hledáte dechovku? Oslovte nás!

Hledáte dechovou hudbu na hody, hodky, ples, koncert, letní noc, pouť či jinou kulturní nebo rodinnou akci? Pokud ano tak nás neváhejte kontaktovat. Dambořanka Vám velmi ráda pomůže realizovat Vaše plány. S námi si přijde na své každý posluchač i tanečník. Náš bohatý repertoár zahrnuje nejen klasickou dechovku ale i moderní skladby. Na přání zahrajeme polky, valčíky, tanga, ale také moderní skladby jakými jsou slow, disco a jiné tance. Jsme Vám také schopni nabídnout koncertní program s poutavým průvodním slovem, vystoupením sólistů a instrumentalistů našeho souboru, popřípadě lidového vypravěče. Na  adventní období každoročně připravujeme zajímavý program plný klasické dechovky, tradičních koled, i koled neznámých i zahraničních.

Na Vaší akci Vám můžeme zahrát buď v tradičním damborském kroji, nebo ve společenském stejnokroji. O to, že nás nebude slyšet, si starost dělat také nemusíte. Kapela si zajišťuje vlastní, velmi kvalitní ozvučení. A o zábavu také určitě nebude nouze. Jelikož jsme velmi temperamentní, veselá, moravská dechovka, která hraje pro své posluchače. Hrajeme rádi, hrajeme od srdíčka, hrajeme pro radost svou i všech ostatních!

Velmi se těšíme na případné kontaktovaní a spolupráci!

 

Jaroslav Bukovský

předseda spolku Dechová hudba Dambořanka z.s.

Za Humny 329,  696 35, Dambořice

Mobil: +420 728 711 542